דף ראשי
  • 1

ברוכים הבאים לאתר 2b-free - "גירושין ממבט אחר"

האתר הוקם ע"י גרושים שעברו את תהליך הגירושין ומנסיונם האישי ומנסיונם של אחרים קיים חוסר ידע רב בתחום וגורם לזוגות לעשות טעויות בדרך. זוגות שהתחתנו מתוך אהבה, חיים בשקט ובשלווה ולפתע מגיע המשבר הגדול והם נהפכים מאוהבים לשונאים ונאלצים להתמודד עם מצב חדש בחייהם.

כידוע גירושין הם סוג של ארוע דרמטי, שישפיע בתהליך ובעתיד על אורח חייך, על ילדייך, על פרנסתך, על עסקייך ועל עתידך האישי והמקצועי...ולכן רצוי מאד לתכנן כל צעד בקפידה רבה לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סופו ולהיות מוכן מראש ולהבטיח כי בעתיד לא תחשף לתביעות לא מוצדקות.

לבן זוגי היה משפט אחד שמהיום שהכרנו צעד איתנו לאורך כל הדרך והוא: "יש בי אהבה והיא תנצח".

אני סיימתי את הליך הגירושין מהר מכיוון שלא היו לי ילדים, ולעומת זאת ההליך אצל בן זוגי היה קשה יותר מאחר ולו 2 ילדים. 

עורכי הדין ידעו למשוך בחוטים ולא תמיד כפי שבן זוגי רצה . הליך הגירושין של בן זוגי השפיע עליו רבות באותה התקופה, גרושתו התלוננה עליו במשטרה (בעצת עו"ד ) על אלימות ונאלצו להרחיקו מהבית למשך שבועיים , באותה תקופה הוא היה בדאון רציני ולמזלו הייתי הגב שלו. תמכתי בו רבות וחיזקתי אותו, היה לו קשה לא לראות את הילדים למשך מספר שבועות, גם כך הרג אותו הרעיון שיותר לא יהיה איתם באותו הבית. 

לקח לו זמן לצאת מזה, הוא נעזר בי ובפסיכולוגית שמאוד עזרה לו ונתנה לו כלים להתמודד עם ההליך. הגענו לפרק ב' שבו אנו מוכנים ובשלים יותר ויודעים שעל הטעויות שעשינו בעבר לא נחזור. 

מדובר בתקשורת שלא הייתה לפני, בויתורים בחיזוק ובכבוד הדדי, החלטנו שגם אם מתווכחים או רבים לא הולכים לישון ומסובבים את הגב עד שפותרים את הבעיה ולא למשוך את המריבה והטינה יותר מדי מכיוון שקשה לצאת מזה. 

לדעתינו מאוד חשוב לעבור טיפול פסיכולוגי או טיפול אלטרנטיבי בזמן הליך הגירושין מכיוון שלא תמיד אנחנו יודעים איך להתמודד עם הקשיים ומישהו ניטרלי יוכל לעזור. החשוב מכל ללמוד מניסיונם של אחרים, ולא ללכת בעיניים עצומות אחרי עורכי הדין. 

כי לפעמים העצות של אנשים שעברו תהליך טובות יותר . היום כשאנחנו יושבים ומסתכלים אחורה על הליך הגירושין הקשה שעברנו, ועל תקופת ההכירות, אנחנו צוחקים ואומרים: למה אי אפשר להתחיל ישר בפרק ב' ....

 

וידאו / סרטונים בנושא גירושין

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26