דף ראשי
  • 1

ברוכים הבאים לאתר 2b-free - "גירושין ממבט אחר"

האתר הוקם ע"י גרושים שעברו את תהליך הגירושין ומנסיונם האישי ומנסיונם של אחרים קיים חוסר ידע רב בתחום וגורם לזוגות לעשות טעויות בדרך. זוגות שהתחתנו מתוך אהבה, חיים בשקט ובשלווה ולפתע מגיע המשבר הגדול והם נהפכים מאוהבים לשונאים ונאלצים להתמודד עם מצב חדש בחייהם.

כידוע גירושין הם סוג של ארוע דרמטי, שישפיע בתהליך ובעתיד על אורח חייך, על ילדייך, על פרנסתך, על עסקייך ועל עתידך האישי והמקצועי...ולכן רצוי מאד לתכנן כל צעד בקפידה רבה לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סופו ולהיות מוכן מראש ולהבטיח כי בעתיד לא תחשף לתביעות לא מוצדקות.

א.

דבר ראשון קחו יום חופש תקבעו פגישה אצל עו"ד המתמחה בענייני משפחה, כדי לקבל רקע ולאסוף מידע שיעזור בהמשך הדרך.

 

אצל עו"ד לענייני משפחה תוכלו להבין באילו צעדים יש לנקוט טרם תחילת ההליך, איזה מידע עלינו לאסוף? מסמכים, קבלות, משכורות של שני הצדדים ועוד.

 

נלמד כיצד להתגונן מפני צעדיו של בן / בת הזוג כשיקבלו את התביעה שהכנו אצל העו"ד לענייני משפחה.

 

קבלת ייעוץ אצל עו"ד המתמחה בענייני משפחה יכולה להאיר אור על ההליך הצפוי ולעזור בקבלת החלטות, והאם בכלל כדי לפנות לכיוון זה.

 

אצל עו"ד לענייני משפחה תבינו את הצורך לרוץ לבית דין רבני, או לבית משפט לעינייני משפחה .


 

ב.

הנושא הרגשי עשוי לעלות לנו ביוקר: נקמה, כעס, רגשות מעורבים עלולים להובילנו לפעמים לרוץ לבית הדין הרבני ולהגיש תביעת גירושין. הנקמה הזו יכולה לעלות לנו ביוקר.

 

פגישת ייעוץ אצל עו"ד המתמחה בענייני משפחה עשויה לעזור לנו בהרבה ולהציל את המצב. בייעוץ משפטי יסבירו מספר דברים שכדאי לדעת לפני הגשת תביעת גירושין. לדוגמא: שלא בכל גירושין נכון לגשת לבית דין הרבני ולהגיש תביעה, לפעמים הבעל צריך להגיש תביעה בבימ"ש לענייני משפחה, והאישה תגיש את תביעותיה לבית הדין הרבני.

 

יש להשתדל לנצל את המצב ולנסות לסגור עניינים בהסכם גירושין טוב ע"י פניה לגישור.


ג.

מדוע כדאי לפנות קודם לייעוץ משפטי – רק כאן תוכלו להשיג את מטרתכם בדרך יעילה יותר. להלן מס' דוגמאות: - אישה מעוניינת להתגרש, וכפי המקובל התכוונה לפנות לבית הדין הרבני להגשת תביעה, לאחר שהתייעצה עם חברה שעברה זאת הבינה שלא כדאי לפנות בשלב זה לבית הדין הרבני, ולפנות לפגישת ייעוץ אצל עו"ד המתמחה לענייני משפחה. לאחר שפנתה לייעוץ אצל עו"ד לענייני משפחה הבינה שהפניה לבית הדין הרבני לא תעזור במקרה שלה ולהפך יכולה רק לסבכה. האישה קיבלה ייעוץ וכן הוכנה עבורה תביעה למזונות אישה, וברגע שהייתה מוכנה עם תביעת המזונות הדבר יצר ויוצר לחץ על הבעל וזה גורם לו להסכים לגירושין וניתן לסיים את הפרק בנעימים.

 


ד.

הליך בהסכמה:

בני זוג שהחליטו להתגרש בהסכמה, עליהם לחתום על הסכם גירושין מסודר אשר יסדיר את העניינים בניהם. פגישה אצל עו"ד המתמחה בענייני משפחה עשויה למנוע מריבות רבות בעתיד. ניסוח הסכם הגירושין בצורה נכונה חשוב ביותר ועשוי למנוע הוצאות מיותרות והליכים משפטיים בעתיד.


ה.

במידה והחלטתם שאתם לא מסוגלים להתמודד עם הקושי והלחץ יש באפשרותכם לפנות לעו"ד מיומן המתמחה שינהל עוברכם מו"מ, ועשוי להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות מאלו שאתם הייתם מגיעים בעצמכם.

 


* זכרו תמיד שהסכם גירושין הוא אחד ההסכמים החשובים ביותר בחייכם, ויש לו השפעה על המשך חייכם לאחר הגירושין.

וידאו / סרטונים בנושא גירושין

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26