סיפורי גולשים

תמיד אהבה את בעלי ושמשה לו כאחות גדולה שאף פעם לא הייתה לו, סייעה לו בשיעורי הבית, בעבודות להגשה ואפילו הלכה עימו לאסיפות הורים. היום היא בת 40 ובעלי בן 33. היא החליטה שבעלה בוגד בה ולכן זרקה אותו מהבית. על מי היא עובדת בעיניים??? הרי בעלה הוא הבעל שכל אחת מאיתנו הנשים הייתה מייחלת לו.בקיצור, היא הייתה האוזן הקשבת של בעלי ושמשה לו כיועצת גם בענייני הנישואין שלנו ואותו הדבר גם הוא, שימש וייעץ לה בענייני הנישואין/הגירושין שלה.

 

נראה כאילו הם תכננו הכול מראש. כשגיליתי שהוא כל הזמן הולך אליה עד השעות הקטנות של הלילה ולפעמים גם לא חוזר החלטתי לשים לזה קץ. ארזתי את כל הבית ואת הילדים ועברתי לגור איתם בדירתנו המשותפת. בפעם הראשונה שהוא הרים עלי יד הוא נעצר ע"י המשטרה ועבר לגור אצלה. גרנו אני והילדים בנפרד מאב המשפחה במשך חצי שנה.

 

נתתי לו צ'אנס והחזרתי אותו אלינו. התעליתי על עצמי כמובן וביקשתי לדעת הכול. הוא סיפר לי על השעות האינטימיות שלהם, על הדברים השונים שלא העז לעשות בבית. אני לא יכולתי לסלוח וגם לא לשכוח.

 

תפסתי אותו מדבר איתה בטלפון ושוב העפתי אותו מהבית. ושוב אחרי חודשיים החזרתי אותו ועשיתי טעות מרה. הוא תמיד המשיך להיות איתה בקשר... גבר שרוצה לשקם ולחזור במלוא מובן המילה צריך לשים את הבגידה מאחור ולשכוח את האישה שהרסה שתי משפחות בישראל, אבל הוא לא עשה זאת.

 

המשיך להתכתב איתה ב- SMS הודעות מחרידות... אני ידעתי וראיתי הכול כשהוא היה הולך לישון. החלטתי שזהו זה ולקח זמן אבל הגענו להסכם גירושין שאושר ע"י בית המשפט. הילדים סובלים כשהם לא רואים את הזוגיות בין ההורים שלהם וכל הזמן צעקות, מריבות וקללות. כרגע אני מחכה למתן הגט בביה"ד הרבני וזה לוקח להם זמן. כמו שתמיד חשבתי, ברגע שאשחרר טיפה את החבל הוא מייד יחזור אליה, אל האישה שהרסה לי את החיים.

 

שלא יכולה לחכות עד שהוא יתגרש...הולכת איתו לכל מקום עם הילדים שלנו, כל הזמן היא נמצאת איתו, לעזאזל ואני צריכה להמשיך לחיות איתו תחת אותה קורת גג עד לגט. אין יותר כואב ומשפיל לאישה כשהגבר שלה בוגד בה וטוען שאין לו כסף אבל את כל הכסף שמגיע לבית ולילדים הוא מבזבז על המאהבת שלו בבילויים שלו איתה.

 

שלא נדבר על זה שהוא מנבל את פיו עלי, מקלל, משמיץ, ממש מתעלל בי מילולית ונפשית. הפסיכולוגים שבינינו היו מפרשים זאת כאילו הוא מוציא את מה שהוא מרגיש כלפי עצמו.

 

הרי הוא הבוגד שבינינו ולא כמו שהוא מקלל אותי קללות שלא יאמרו. טוב שזה הולך להיגמר, למרות שלהתגרש זה מאוד כואב, בעיקר לילדים הקטנים, אבל אין מה לעשות, כך היה כתוב למעלה, זהו גורלנו וצריך להמשיך הלאה...

 

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 



התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26