מאמרים אחרונים

נתחיל בתסמונת "קוצב הלב", לא חלילה שלכל אדם בוגד יש קוצב לב, או יהיה, אלא מכשיר הטלפון הסלולארי !!! ע"פ רוב ניהול מערכת יחסים כפולה הינה בעיה קשה לזכר המצוי אצלך בבית, זה שיכול לראות טלוויזיה, לקרוא עיתון ולהקשיב לך במקביל (ה"חזקים" שבהם אפילו עם אזניות ושרים. ושערים" באוזן)קצת מתקשה כשהוא צריך לנהל את שיחות הטלפון של העבודה, החברים, המשפחה וגם מה לעשות...של המאהב.

 

פתאום תשימו לב שהוא מחובר לנייד שלו בכל מצב, הן באוכל, הן בתכנית הטלוויזיה האהובה עליו אפילו בנוחיות, כן כן גם לשם הוא ייקח אותו ואפילו למקלחת, הכי חמור יהיה אם מישהו מבני הבית, אפילו הבת האהובה שלו, תרצה לגנוב שיחה או משחק...לא נוגעים בטלפון הוא יזדעק. שהרי השיחה הבאה יכולה להיות....המאהב.. הבוגד המצוי ישמור על הנייד שלו כאילו והיה "קוצב הלב" שלו, למרות שאצלך זה בסך הכל יהיה...טלפון נייד.

 

חשיבותו של הנייד בחייו של בוגד הינו מוטיב מס 1 במאמר שלי. מוטיב מס 2 עדיין קשור למס 1 ולו אני קורא..."סוכן חשאי". למה סוכן חשאי אתם שואלים ? נורא פשוט, הבוגד שעד אותו רגע ש"ההיא" הופיעה בחייו היה בעצם החבר הכי טוב שלך, את בעיותיו עם השותף, הבוס, החבר והאינטימיות ביותר, חלק אך ורק איתך. אלא שעכשיו פתאום את מתחילה לשים לב כי האיש מקבל שיחות טלפון (קוצב לב-זוכרת?) ופתאום ...פורש הצידה, מנמיך את קולו העמוק, משתדל ללחוש אפילו ו"חותך" מטר ימינה, עוד מטר למרפסת השמש או הגינה סוגר מאחריו את דלת הזכוכית וממשיך בשיחה, ואת שעומדת ומשתאה על מה פשר ה"סודיות" מתחילה להבין בפעם ה 8 שזה קורה כי יש דברים שאת, כן, כן את, לא אמורה לשמוע.

 

 גם כשתשבו במסעדה בשבת בצהריים, עם הילדים או החברים, והשיחה תגיע, יגיד הזכר שלך, סליחה...יפרוש מס מטרים ימינה או שמאלה ו...ידבר בלחש לנייד שלו, אגב הדבר יחזור על עצמו גם באמצע שיחה מאוד חשובה שלכם...סליחה רגע הוא יאמר ויפרוש הצעדה לשוחח, ממש סוכן חשאי שמקבל הוראות מקצין המבצעים של הארגון או מהגב' M לחובבי הז'אנר הבונדי מבניכן, תמיד זו תהיה שיחה שאת לא היית צריכה לשמוע. אגב חשוב, לעולם, אבל לעולם, כשיחזור מהשיחה ה"עלומה" הזו ואת או הבת תשאלו מי זה היה שככה קמת באמצע, התשובה תמיד תהייה..."סתתתאם, לא משהו חשוב"....והוא מיד יעביר נושא. כאילו ולא לפני שנייה זנח אתכם לאנחות ופרש שמאלה באמצע הדבר הכי חשוב בעינייך.

 

המוטיב השלישי לו אני קורא מוטיב "הזילזול". עם השנים והניסיון למדתי כי אחד הדברים היותר קשים לשמוע כשישבתי עם לקוחותיי הנשים, היה כי הבעל הפך מהחבר הכי טוב ומעריך לזה שמאוד מאוד מזלזל. זה מתבטא באי עמידה בהבטחות ולעיתים פשוטות מאוד, זה ממשיך באי התחשבות בבקשותייך את ומגיע ע"פ רוב לזילזול בוטא וחריף.

 

ניבולי פה, קללות, המלצות לשינוי ..."לכי תרזי קצת יא בטטה"...למשל. ..."תתחילי להתאפר קצת, מכוערת"...למשל. .."תתחילי לעשות ספורט"...למשל נוסף, ואצל ה"טובים ביותר" זה יכול להגיע גם לאלימות, לא רק מילולית. את תעמדי בהתחלה משתאה לנגד האיש שעד לפני דקה היה החבר הכי טוב, אח"כ תנסי לדבר על ליבו, אח"כ תעני לו, ובסוף יהיה ברוגז !!! אבל האיש, שכרגע מאוהב בגב אחרת....יזלזל בך ולא יעזור לך כלום. פה אחרוג ואמר שנתקלתי גם בכאלו שהביעו את אותו "מוטיב" גם כלפי ילדיהם !!! עם אלו אני משתדל תמיד, אבל תמיד, קצת יותר !!! מוטיב נוסף שקצת קשור לאחרון, הוא מוטיב "העבודה העצמית".

 

במוטיב זה, באותה מידה שהוא יזלזל בך, הוא יתחיל ב180 מעלות, לעבוד על עצמו. זה יכול להתבטא בשלב הראשוני בהליכה בערבים לבד או עם הכלב, זמן איכות לשיחות עם "קוצב הלב" זה ימשיך ברישום לקנטרי המקומי או לחדר הכושר האופנתי, ימשיך בעבודה עם מאמן כושר אישי, אח"כ יבואו הג'ינסים כמות של הבן שלכם, חולצות שחורות צמודות ואופנתיות "דודי בלסר" קטן גודל לך בבית.

 

זה יכול להתבטא פתאום בניסיון לעשות ספורט שלא עשה מימיו כמות...קורס טיס אזרחי, חוג כדורסל פעם בשבוע (זמן טוב לברוח למאהבת ולחזור מזיע) בקיצור, הזכר שלך הופך למן גלדיאטור אופנתי. מוטיב נוסף הוא מוטיב "הקלדן" קלדן מלשון קלדנית מלשון....נכון, ידעת, sms . הלהיט שכבש את העולם כובש ג את בעלך, אם ויתכן והחדשה שלו נשואה או עסוקה או שהוא קצת עסוק, רוב הקשר המילולי בינם יתרחש ב sms ואומר שפתאום יש לך בבית מן קלדנית, כמות זו בבית המשפט שעובדת עם האצבעות יותר מהר מהעין.

 

הזכר שלא יודע להפעיל מחשב או שום מכשיר אלקטרוני נורמאלי, שמבקש מהילד שלו לסדר לו את הצלצול לכזה אחר בנייד, פתאום מתגלה כשולט ברזי ההודעות הקצרות, בתבניות מוכנות להודעות והכי הכי חשוב...במחיקת ההודעות שנייה אחרי ששלח או קיבל אותן.אגב, נתקלתי כבר בסלולאריים שהיה להם מן סל מיחזור/אשפה, לשם הזכר לא הגיע במחיקה ודווקא האישה שלו, כן.

 

מוטיב נוסף הוא "המעלים", מוטיב שהזכר זוכה לו כשהוא מנסה להעלים ראיות, כספים שפתאום אין להם הסבר (משיכות מהכספומט)בעיקר שהוא נזקק לשירותי "פינות מסתור" למיניהן, מגירת התחתונים קטנה, ע"פ רוב תמצאי אותם בתא המטען של הרכב או בתיק מכון הכושר (זוכרת) בושם אהוב עליו שפתאום נעלם, או סכום כסף שיצא לרכישת חדש ועד ועוד ועוד הזכר הופך למעלים סידרתי. מוטיב "הבלבול", תחשבי שאחרי כל מה שקראת לעיל, הוא עדיין צריך להישאר "אדם רגיל" זה בהחלט בלבל אותך ? זה בהחלט מבלבל גם אותו.

 

הזכר שלך מבולבל לחלוטין כבר לא יודע מה אמר לך אתמול בתשובה לשאלה ההיא, לא זוכר מה סיפר לפקידה שלו על הפגישה ההיא (אם היא כמובן לא המאהבת) לא זוכר ומבולבל מאוד. תופעות לוואי לכך הן...שיכחון טוטאלי, החל מתור לרופאה שהמתין לה חודשיים, המשך יום הנישואין שלך(מה באמת ציפית שיזכור את זה ???) ואפילו את יום הולדתה של אימו.

 

כן כן עד כדי כך. יש מוטיבים נוספים כמו "לא זמין" בשעות מסוימות פתאום אין קליטה בנייד שלו, אם תרשמי כל פעם כזו תגלי שזה תמיד במהלך שעות עבודתו ואפילו בימים קבועים. מוטיב "הקילומטראז'" הרכב פתאום נוסע כפול, כי כל הזמן הוא עסוק בלנסוע אליה, איתה, ממנה, והקילומטראז' עובד, איתו גם הדלק והכסף שחסר (המעלים-זוכרת) מוטיב "הפסיכולוג" לאחר שאת חושדת ובודקת ומוצאת ומטיחה בו, לעולם לא יודה (סוכן חשאי-זוכרת)לעולם יאמר לך...את חולת נפש !!! קנאית !! פרימיטיבית (אפילו את זה אמר)בקיצור הוא יאבחן כל בעיה שאין לך, רק לא יודה !!!

 

 ויש עוד כמה אבל...הכי הכי חשוב... אם אלו מוכרים לך, אם באמצע המאמר פתחת עיניים והרמת גבות, חיפשת אותי מאחרייך שהרי איך אני יודע מה קורה אצלך....דעי לך...יש לו

מאהבת !!! מפי חוקר פרטי: מרקוס סיפוקובס - 054-6688245

 

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26