מאמרים אחרונים

 האלימות נובעת מתהליך הגירושין המון מתח כעס רצון לנקום השמצות גידופים עקיצות פתאום כל הכיעור יוצא החוצה ואתם רוצים לנצח בקרב הזה ומאבדים שליטה.

כל אחד מבני הזוג מנסה להגיע למילה שתפוצץ ותטריף את בן / בת הזוג וכך יצא משליטה ויעשה מעשה חריג שלא מקובל כדי שיהיה ניתן להתלונן במשטרה ברווחה וברשויות החוק, וכך בן/בת הזוג יורחקו מהבית בקלות יתרה.

 

בינתיים בן / בת הזוג עוברים תהליך חקירות משפיל אפילו אם הכל שיקרי והומצא ע"י בן / בת הזוג עד שתוכח חפותם וזה דבר שלא קורה באותו היום לפעמים לוקח זמן להוכיח חפות ובזמן הזה אחד מבני הזוג מאבד זכויות כגון עיקולים דרגות קידומים וזה מתבטא בשכר החודשי ובמצב רוח ירוד.

 

צו הרחקה מקשה על כל הגורמים בייחוד על בן / בת הזוג שהורחקו מהבית ואין להם אפשרות לראות את ילדיהם גם כך התהליך קשה לכולם הניתוק מהבית, מהילדים וכל הלחץ מסביב.

 

איך תמנעו אלימות - השתדלו בזמן הזה לקבל עזרה נפשית מפסיכולוג, טיפול אלטרנטיבי מאוד עוזר לריסון העצמי, התגוננות בזמן מתחים בין בני הזוג, אפילו עם בן / בת הזוג בסכסוך הבא ינסו אתכם תדעו איך לשלוט בעצמכם ותאמינו זה עוזר. השתדלו לקבל מבימ"ש צו כניסה לבית בזמן שהצד שני לא יהיה כדי לארגן לכם את ציודכם וכך לא תיתקלו האחד בשני והדבר ייצור שוב מתחים.

 

יש סוגי אנשים שלא יודעים להתבטא ומרגישים פחותים ולכן מבטאים זאת דרך אלימות מילולית גידופים ואלימות פיזית, בזמן כזה קחו נשימה עמוקה, התעלמו והתעלו על עצמכם אל תיגררו למאבקים הזה שנית.

 

האיומים הנפוצים ביותר – ניפגש בבימ"ש אני יספר על הבגידה ולא תקבלי כלום. אני אספר שאתה חולה נפש ומאבד שליטה ומעיף דברים כשאני מוציאה אותך מדעתך. ארצח אותך וכך לא תראי ממני שקל.

 

אני אפנה לבית הדין הרבני לפניך. (וזה כמובן אסור שיקרה לפני ייעוץ משפטי) לא אתן לך גט כך שלא תוכלי להתחתן שוב. הילדים שלך ידעו עם מי התעסקת בזמן שהיינו נשואים. אני אתלונן במשטרה שאיימת עלי ברצח וכך ירחיקו אותך מהבית. אלו ועוד הרבה איומים שכל יום שומעים עליהם

 

 

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26