מאמרים אחרונים

בכל הליך גירושין ישנם עליות וירידות ולעיתים מגיעים גם להגשת תלונות הדדיות במשטרה.

מתוך נסיון אישי ומתוך נסיונם של אנשים נוספים בכל תלונה שהוגשה למשטרה שאלה ראשונה עולה האם יש נשק אישי בבית? כאן אני בה ומבקש ומנסה להעביר מסר חד וחלק, כל אחד המחזיק נשק ברשותו, כאשר את/ה מתחיל/ה הליך גירושין אנא תדאג להפקיד את הנשק בתחנת משטרה או בכל מקום אחר רשאי לאחסן נשק בהפקדה. 

הפקדת הנשק לא נובעת מתוך פחד כי יעשה שימוש בנשק, אלא מתוך דאגה שלא תוגש תלונה במשטרה על ניסיון הפחדה, איום או שימוש בנשק המוחזק ברשיון. לעיתים צריך להפריד בין אגו לצרכים. 

כל מי שמחזיק נשק יודע כי זה דבר אישי וכל פגיעה בו כואבת לאגו, אז בבקשה שימו את האגו בצד לפחות עד סיום הליך הגירושין. מתוך נסיוני האישי גם אני עברתי הליך גירושין ויעצו לי להפקיד את נישקי, הדבר הראשון שהגבתי ששמעתי זאת, "אתה משוגע שאני יפקיד את הנשק, אין מצב". 

אני לא חושב או חשבתי על שימוש בו. אך בראייה לאחור אני שמח שקיבלתי את העצה ומבחינתי זה היה דבר חכם ביותר שקיבלתי, מאחר וגם כאשר ניסיתי להגיע לפשרות ולסיים את ההליך בצורה יפה. ביום בהיר הגיע התלונה על איום וכאשר נחקרתי במשטרה נשאלה שאלה פשוטה מאוד: "היכן הנשק שברשותך?", כאשר עניתי שהנשק מופקד ויש בידי את אישור ההפקדה, החוקר היה מופתע והרים גבה, 

נשאלתי: "מדוע הפקדת את הנשק? האם היתה בראשך מחשבה על שימוש בו?" צחקתי ואמרתי, "אין כמו נסיון של אחרים!!". עכשיו אני חכם הנשק מופקד ואין בי פחד להתחיל להתגונן על דבר שלא עשיתי. כמובן הפקדת הנשק נעשתה בלא ידיעת הצד השני וכאשר גרושתי הגישה את התלונה היא לא ידעה כי אין ברשותי נשק ובכך יצאתי גדול, גם הפקדתי הנשק ולא גרמתי נזק לעצמי וגם הוצאתי את גרושתי שקרנית מאחר וטענה כי איימתי עליה עם הנשק!!! 

לסיכמו של דבר יצאתי מהחקירה מחוייך ומלא גאווה באדם שנתן לי את עצתו להפקיד את הנשק. והיום לאחר שסיימתי את הליך הגירושין חזרתי למשטרה ולקחתי את הנשק חזרה וללא כל בעיה. 

אנא תלמדו מנסיונם של אחרים... הפקידו את הנשק כבר בתחילת הליך הגירושין ותמנעו מצבים לא נעימים!!!!!

אל תגידו לי זה לא יקרה....

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26