כתבות / עיתונות

זה עדיין כואב לי למרות שעברו 9 שנים, אני לא מצליחה להתמודד עם זה ואני לא יודעת למה... אשתו הנוכחית של אבא הרסה לי את המשפחה. אבא שלי פגש אותה בעבודה, היא הייתה מנהלת הרכש מהמשרד הסמוך למשרדו של אבי, היא נכנסה בסה"כ כדי להעביר מסמך וחזרה למשרדה... באותו היום אבי ביקש מהבוס לעבור תפקיד ולעבוד במשרד הרכש, הבוס שלא ידע את זממו אישר בתום לב, ולמחרת היום אבא כבר עבד יחד עם אשתו הנוכחית באותו המשרד.

 

לפעמים כשאבי היה אמור לסיים את עבודתו בשעה 17:00 אחרה"צ, היה מגיע הביתה ממש מאוחר, בסביבות 03:00-04:00 לפנות בוקר וכל פעם תירץ לאמא שלי שהיה מקרה דחוף בעבודה ושהסחורה מחו"ל התעכבה ולכן נאלץ לקיים שיחות טלפון כל הלילה. בזמן הזה הוא היה "אצלה" עושה מה שעושה.

 

אמא שלי גילתה את מעשיו של אבי ושאלה אותו באופן ישיר אם הוא בוגד בה, אבא לא שיקר ואמר שכן!!! באותו היום הוא עזב את הבית מרצונו החופשי. אחרי מס' ימים הוא התקשר וביקש מאימא סליחה וביקש לחזור הביתה. אמא שלי הסכימה והוא הבטיח שלא ייפגש איתה יותר, והבטיח שיבקש לעבור משרד במיידית! כמובן שהוא שיקר והמשיך להתראות איתה, וכמובן שהמשיך לעבוד איתה באותו המשרד. וכן... שוב עזב את הבית!! ושוב חזר הביתה כשהוא בוכה, אמא לא עמדה בפיתוי הדמעות ושוב החזירה אותו. ככה הסיפור נמשך עוד 5 פעמים, עד שלאמא שלי נמאס, ובהחלטה משותפת החליטו להתגרש.

 

אבא התחתן איתה לפני 6 שנים ויש לי ממנו אחות בת 5 מתוקה אני מאוד מחוברת אליה. למרות שאבא גר מאוד קרוב אלינו אני כמעט ולא רואה את אחותי, מכיוון שאי אפשר ללכת חופשי לבית של אבא, גם אם יש מפתח (ויש מפתח)!! קודם צריך להתקשר ל"בוסית" ולקבל אישור כדי שאוכל לראות את אחותי.

 

וזה מעצבן!! מאז שהיא ואבא שלי יחד, לאבא שלי אין דעות משל עצמו, כל דבר היא אומרת לו לעשות כאילו היה העבד שלה . זה מרגיז. כל פעם שאני ואחי רוצים לדבר איתו אנחנו מתחרטים כי הוא ישר רץ אליה ומספר לה.. נכון שהיא אשתו, אבל יש דברים שהוא אמור לשמור אצלו כי אנחנו למשל מדברים איתו על דברים שמפריעים לנו בו , ושהוא אמור לשנות אותם לבד, ולא שהיא תעשה את זה בדרך שלה.

 

לאמא שלי יש חבר כבר 4.5 שנים, אני לא יודעת איך להגדיר אותו בדיוק...הוא די מעצבן ואפילו בלתי נסבל. כשאמא שלי התחילה לצאת איתו היא אמרה לי ולאחי שכל דבר שמפריע לנו לבוא ולהגיד לה.אז כשאני מנסה להגיד לה שהוא עשה משהו לא בסדר, אז היא אומרת "אבל לבקש ממנו דברים את יודעת...." ואני לא!!!! אני לא מבקשת ממנו דברים, פעם הוא שמע שאני אוהבת שתייה מסוימת וזהו..

 

מאותו היום כשהוא מגיע הביתה בימי שישי הוא מביא איתו את השתייה האהובה עליי. ולכן אני מתייאשת ולא אומרת לה כלום, ולכן דברים מצטברים ומצטברים. (ויש לי פתיל מאוד קצר) אחרי תקופה של הצטברות ושהפתיל מתפוצץ , אני מתפרצת על אמא ומוציאה הכול החוצה, ושאמא באה לדבר איתי אחרי שהכול יוצא, היא אומרת ממש בתמימות, במין הלם כזה "למה לא באת ואמרת קודם?" ואני כן באתי ואמרתי!!!!! מאז הגירושים אני מטופלת אצל כל מיני פסיכולוגים, מטפלים בי באומנות ריפוי בעיסוק וכל זה, אבל באמצע השנה הזאת קרה משהו.

 

היועצת של ביה"ס הזמינה את הוריי לשיחה ולקחו אותי למרכז לבריאות הנפש, ומאז אני מטופלת שם ע"י פסיכולוגית מדהימה ומקסימה והכי מבינה שיש.

 

אני איתה כבר 7 חודשים פעם בשבוע, וכל פעם מחכה למפגש הבא. אני רק מקווה שבהמשך החיים שלי ישתפרו, ואני אקח את הדברים די בקלות, בעיקר את גירושי הוריי.

 

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26