המלצות לספרים

"אבא של שבת"

גיא רואה את אביו פעם בשבוע בלבד. בשבת. הוריו של גיא גרושים. אביו גר בעיר אחרת, עם אשה חדשה וילד קטן. גם גיא, אמו ואחותו עברו לדירה חדשה, קטנה יותר. קשה לגיא בסביבה החדשה, עם חברים חדשים. והוא רוצה להראות לכלם שאביו הוא רק אבא של שבת. גיא הגהתחבולה. האמנם יצליח גיא להביא את אבא מן העיר הרחוקה? האמנם יראה אבא לכלם שגיא אינו מפקר למכות ואיומים

"להיות אמא חורגת"

להיות אמא חורגת הוא מדריך עברי ראשון, שמאיר את חייה של האם החורגת מזווית חדשה ובלתי צפויה. המדריך בוחן את המיתוס של "סינדרלה" עם קריצה לבבית. הבעיות המאפיינות אלפי משפחות "מורכבות" בישראל נחשפות בהומור ובעזרת תבונה של בעלת ניסיון.

ילדים גרושים: אנשים שההורים שלהם התגרשו. סיפורים קצרים המבוססים על חוויות אמיתיות של ילדים גרושים. מיכל דגן, מעצבת גרפית, בוגרת המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית באסכולה לעיצוב תל - אביב. נולדה ב - 1975 , גרה בתל - אביב. ילדה גרושה.

סיפור על התמודדות של הורים גרושים מול ילדים. כעסים שצצים בדרך ויתורים והבנה מזוית ראיה של הילד הקטן. "כל יום ראשון, שלישי ורביעי אבא שלי לוקח אותי... וכל יום שני , חמישי ושישי אמא שלי..."

קארן בת השתים - עשרה מתחילה להרגיש שדבר - מה אינו כשורה בבית. מריבות בלתי פוסקות בין הוריה אינן עניין חדש, אך כעת נדמה שמשהו חמור יותר מתרחש: אבא ואמא עומדים להפרד. מלה חדשה ומפחידה מתחילה להשמע בבית: גרושים.

מבקש באופן מקורי וחסר תקדים לתת לקוראיו בשפה פשוטה, בהירה ותמציתית, טיפים רבים כמו גם הנחיות, רעיונות וכללי עשה ואל תעשה, אשר נצברו מניסיון של מאות תיקים אותם ניהל המחבר, בכל הקשור לרבדים, לאו דווקא משפטיים, הכרוכים בהליכי הגירושין.

"להתגרש ולהישאר חברים"

"להתגרש ולהישאר חברים" מציע לזוגות דרך המאפשרת להתגרש בלי להפוך לאויבים - למען עצמם, למען הילדים ולטובת המשפחה כולה. "להתגרש ולהישאר חברים" מציג היבטים פסיכולוגיים, משפטיים ומעשיים הנובעים מפירוד ומציע כלים שיסייעו לזוגות להתמודד עם הבעיות ולהגיע לפתרונות.

האם את זקוקה להערכתם של אחרים? האם את חוששת להיראות טיפשה? כאשר בן מחזר אחרייך, האם את מרגישה שמשהו לא בסדר אצלו משום שהוא מחזר אחרייך? בסדר אצלו משום שהוא מחזר אח . . .

"נגיעות החיים"

השירים המתפרסמים בספר זה נכתבו בין השנים 1992-2002 על ידי ערן לוי – חוקר פרטי במקצועו ומתארים בדרך מיוחדת התרחשויות בחייו ותהפוכות בחייהם של אנשים אחרים, כפי שנראו במהלך עבודתו, שבה החדירה לרגשות כמעט בלתי נמנעת, אך עם זאת אפשרית.

צור קשר

שם מלא:(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

נושא ההודעה(*)
Invalid Input

נא להזין את ההודעה
Invalid Input

חיפוש באתר

חדשות רצות

כנסו לדף הפייסבוק "גירושין ממבט אחר"
ושתפו אותנו במה אתם מרגישים ובמה תרצו שנעזור גם לאחרים...


**חדש**

מומחים ברשת

 

במידה והנכם מומחים

ומעוניינים לפרסם מאמרים

אנא צרו קשר ...

 

יש לכם סיפור מעניין מעוניינים לשתף?

כנסו לצור קשר / לדף הפייסבוק

שתפו במייל ואנו נפרסמו בעילום שם כמובן!

 

 

 התחברות

2b-free סקר

האם להתגרש ולהישאר חברים?

זה לא בריא - 0%
ממש לא כדאי - 20%
כדאי מאוד אפילו - 20%
זה מוביל לדברים אחרים - 0%
זה לא מוביל לשום מקום - 40%
אולי לעיתים רחוקות - 20%
אולי לעיתים קרובות - 0%

Total votes: 5
The voting for this poll has ended on: 26 יונ 2013 - 14:26